Bilgi ve Rezervasyon: +90 252 321 09 30

Misyonumuz & Vizyonumuz

Letoile Hotel olarak turizmin çevreye olan etkilerini en aza indirmeyi amaçlamaktayız. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz gelişmeyi; yönetimimiz, çalışanlarımız, konuklarımız, tedarikçilerimiz ve diğer tüm partnerlerimiz ile paylaşmayı ve böylece bu noktada yaratacağımız farkındalığı artırarak, ortak hedef ve başarılara dönüştürebilmeyi amaçlamaktayız. Bu hazırlanan sürdürülebilirlik raporu 2023 yıl aralığındaki verileri içermektedir.

LETOİLE HOTEL Ailesi Olarak;

Misyonumuz

Misafirlerimize sunduğumuz üstün kalite ve hizmet anlayışı ilkelerini benimseyerek, doğal yaşamı sürdürebilen, kültürel değerleri koruyan, misafirperver güler yüzlü personeller ile kaliteli hizmet sunan ve sürdürebilir turizm politikalarını benimseyerek çalışmalarımızı devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Misafir ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, üstün hizmet kalitesi ön plana çıkarmayı hedef edinen, kültürel değerleri koruyan marka olmayı hedefliyoruz. Sektörde Sürdürebilir turizm ile sektörde güvenilir otel olmayı hedeflemekteyiz. Tercih ettiğimiz ürünler ve sergilediğimiz yaklaşımlarımız ile sürdürülebilir turizm için çalışıyoruz.